Haber

Biyografi

Reklam

Yayın Akışı

Teknolojimiz

Kurumsal

Anket

Ziyaretçi Defteri

Deniz Toprak

15.01.1977 yılında Siirt ilinin Kurtalan ilçesinde doğdu, ilk-orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Çocukluk yıllarından bu yana zamanla artan müzik sevgisi şarkı söyleyerek ifade etmeye çalı..
devamı...

 
SÜMER EZGÜ

Bu sanatsal uğraşıları Türkiyede de devam eder ve bağlama öğrenerek de özellikle müzik alanındaki gelişimini sürdürür. Yine bu dönemde halk oyunlarına başlar. Burdura yerleşmesi, onun bu defa da bir b..
devamı...

 
İSMAİL TÜRÜT

08.06.1965 yılında Rize Merkez Ambarlık Köyünde üçü erkek, biri kız olmak üzere dört çocuklu bir ailenin ikinci büyük çocuğu olarak dünyaya geldim. Babam MUSTAFA TÜRÜT, çay fabrikasında işçi olarak..
devamı...

 
GÖNÜL YAZAR

Gönül Yazar (d. 12 Ağustos 1940, İzmir), Türk sanat müziği yorumcusu, sinema sanatçısı. Gönül Yazar İzmir'de dünyaya geldi. Sanat hayatına 14 yaşında girdiği Ege Ses Kraliçesi Yarışmasında birinci se..
devamı...

 
Hamiyet Yüceses

Hamiyet Yüceses Doğumu: 1915 Ölümü: 1996 İstanbul Türk Sanat Müziği'nin en önemli seslerinden. Annesi Kadriye Hanım, babası marpuç tüccarı Halil Efendi'dir. Küçük yaşlarda sesinin güzelliği i..
devamı...

 
Samime Sanay

1946 yılında Ankara'da dünyaya geldi.Sosyal Hizmetler Akademisi 'nde okuduğu yıllarla radyo yılları çakışır.1960 'ta Ankara Radyosu sınavlarına girer.Amacı sosyal hizmetler mütehassısı olarak mesleğin..
devamı...

 
Semiha Yankı

1957 İstanbul doğumlu Semiha Yankı, sirk cambazlığı ile geçinen bir ailenin kızıdır. İp cambazı olan ağabeyi trapezden düşüp ölünce Semiha müziğe yönelmiştir. 1975 yılında Kemal Ebcioğlu bestesi Seni..
devamı...

 
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7
Toplam 45 kayıt var