Haber

Biyografi

Reklam

Yayın Akışı

Teknolojimiz

Kurumsal

Anket

Ziyaretçi Defteri

EBRU GÜNDEŞ

türk müziğinin en güçlü yorumcuları arasında yer alan Ebru Gündeş 12 Ekim 1974 tarihinde istanbul'da doğdu. Çocukluk yıllarını şirinevler'de geçiren Gündeş, hani o her fırsatta Masaya çıkıp şarkı söyl..
devamı...

 
Edip AKBAYRAM

29 Aralık 1950'de Gaziantep'te doğdu. 1968 yılında istanbul'a gelip profesyonel müzik çalışmalarına başlayan sanatçı, 1972 yılında çıkardığı, ilk bestesi olan "kükredi Çimenler" adlı 45'liğiyle "Altın..
devamı...

 
Hüseyin Turan

1967'de Erzincan’da doğdu. Altı yaşında ailesiyle birlikte İzmir'e yerleşti ve Ege Üniversitesi Konservatuar Bölümü’ne varan eğitimini burada tamamladı. Turan, sonraki yıllarda ayrılmaz bir parçası ha..
devamı...

 
Yıldız Tilbe

16 Temmuz 1966'da İzmir'de doğdu. 6 kardeşten en küçüğü olan Yıldız Tilbe, Gültepe Lisesi'nde okurken eğitimini yarıda bırakarak evlendi. Bu evlilikten Sezen adında bir kızı oldu. Eşinden ayrıldık..
devamı...

 
İBRAHİM TATLISES

1954 yılında yedi çocuklu fakir bir ailenin çocuğu olarak Şanlıurfa da dünyaya geldi. 70 li yılların ortalarında inşaat işçiliği, demir ustalığı ve leblebicilik gibi işler yapan İbrahim Tatlıses, 80'l..
devamı...

 
Volkan Konak

1967 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde doğdu. ilk orta ve Lise Eğitimini Maçka ‘da tamamladıktan sonra, İstanbul Teknik Ünüversitesi Türk Müsikisi Devlet Konservatuarına girdi. 1988 yılında Konser..
devamı...

 
Yavuz Bingöl

Yavuz Bingöl 1964 yılında İstanbul'da doğdu. Bingöl, babasının işi dolayısıyla öğrenim hayatını çeşitli illerde sürdürdü. Örneğin ilkokulu Kars, Ankara gibi çeşitli illerde beş ayrı okulda bitirdi. ..
devamı...

 
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7
Toplam 45 kayıt var